O Mnie


Mgr Danuta Chodorowska


Kosmetolog, specjalista ds. promocji zdrowia, dyplomowana pielęgniarka, doradca żywieniowy i dietetyczny, linergista.
Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, Instytutu Badań Edukacyjnych i SGGW w Warszawie oraz szkoły makijażu Max Factor. Certyfikowany specjalista skutecznej depilacji laserowej Light Sheer oraz likwidowania defektów skóry: przebarwień, fotoodmładzania, zamykania naczynek systemem IPL. Pasjonat zabiegów liftingujących HIFU oraz poprawiających strukturę skóry dojrzałej. Autorka publikacji w czasopiśmie branżowym “Kosmetyka i kosmetologia”, „Peso perfecto – zdrowie i uroda”. W wywiadzie udzielonym dla Dziennika Polskiego dotyczącym skutecznej depilacji laserowej wykorzystano moja wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Prelegent na Targach Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS Kielce 2006.  Były wykładowca w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia biorący udział w kształceniu lekarzy w dziedzinie kosmetologii. W Centrum Edukacji Kadr nauczające przyszłe kosmetyczki. Gwarancją profesjonalizmu, skuteczności i bezpieczeństwa jest nie tylko mój wygląd kobiety w wieku 51 lat lecz 21 letnie doświadczenie, pasja w dążeniu do perfekcji i ciągłe samodoskonalenie

            Motto życiowe to „Jeżeli kobieta jest szczęśliwa jest także piękna”-Sophia Loren

Moja przygoda z depilacją laserową
zaczęła się 14 lat temu. Przez pierwsze trzy lata w ścisłej współpracy z lekarzem poznawałam strategię i problematykę depilacji laserowej. Następnie stałam się samodzielnym kosmetologiem kwalifikującym i wykonującym zabiegi. Ta przygoda z depilacją laserową objęła pokazy, prelekcje i szkolenia, z których korzystałam. Obecnie współpracuję z klinikami i gabinetami w Małopolsce, wspierając je swoim doświadczeniem. Prowadzę również warsztaty doszkalające skierowane  do osób pracujących w zawodzie kosmetyczki, oraz do firm pragnących  udoskonalić  umiejętności swojego zespołu. Ze względu na moje wykształcenie medyczne, a także długoletnie poznawanie tajników tego zabiegu oraz liczne grono zadowolonych klientów w Krakowie, zaproszono mnie do podzielenia się opinią w wywiadzie na temat skuteczności tej metody w gazecie Dziennik Polski. Z przyjemnością na depilację laserową i inne zabiegi kosmetyczne mogę Państwa zaprosić do swojego gabinetu w Olkuszu.
Depilacja laserowa, ze względu na ryzyko powikłań, zarówno w przypadku nie rozpoznania przeciwwskazań jak i niewłaściwą technikę zabiegu, zaliczana jest do zabiegów wymagających doświadczenia oraz wieloletniej praktyki połączonej z dużymi kompetencjami. Wybierając gabinety kosmetyczne oferujące taką usługę, należy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale również na wprawę i doświadczenie osoby wykonującej ten zabieg. Depilacja laserowa jest zabiegiem niezwykle skutecznym, a wykonana przez kompetentną osobę nie niesie ze sobą ryzyka lecz spodziewane efekty.