O Mnie


kosmetyczki olkusz depilacja laserowa olkusz laserowe zamykanie naczynek olkusz mezoterpaia igłowa olkusz ..kosmetolog olkusz makijaż permanentny olkusz gabinet kosmetyczny trwała na rzęsy. Mgr Danuta Chodorowska


Kosmetolog, specjalista ds. promocji zdrowia, dyplomowana pielęgniarka, doradca żywieniowy i dietetyczny, linergista.
Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, Instytutu Badań Edukacyjnych i SGGW w Warszawie oraz szkoły makijażu Max Factor. Certyfikowany specjalista skutecznej depilacji laserowej Light Sheer oraz likwidowania defektów skóry i fotoodmładzania systemem IPL i  innych metod zabiegów laserowych. Pasjonat zabiegów liftingujących HIFU oraz poprawiających strukturę skóry dojrzałej. Autorka publikacji w czasopiśmie branżowym “Kosmetyka i kosmetologia”, „Peso perfecto – zdrowie i uroda” oraz „Dzienniku polskim” w wywiadzie dotyczącym skutecznej depilacji laserowej. Prelegent na Targach Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS Kielce 2006. Były wykładowca w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia biorący udział w kształceniu lekarzy w dziedzinie kosmetologii. W Centrum Edukacji Kadr nauczające przyszłe kosmetyczki. Gwarancją profesjonalizmu, skuteczności i bezpieczeństwa jest nie tylko mój wygląd kobiety w wieku 49 lat lecz 19 letnie doświadczenie, pasja w dążeniu do perfekcji i ciągłe samodoskonalenie.

                                                                                                                            Motto życiowe to „Jeżeli kobieta jest szczęśliwa jest także piękna”-Sophia Loren

Moja przygoda z depilacją laserową
zaczęła się 13 lat temu. Przez pierwsze trzy lata w ścisłej współpracy z lekarzem poznawałam strategię i problematykę depilacji laserowej. Następnie stałam się samodzielnym kosmetologiem kwalifikującym i wykonującym zabiegi. Ta przygoda z depilacją laserową objęła pokazy, prelekcje i szkolenia, z których korzystałam. Obecnie współpracuję z klinikami i gabinetami w Małopolsce, wspierając je swoim doświadczeniem. Prowadzę również warsztaty doszkalające skierowane  do osób pracujących w zawodzie kosmetyczki, oraz do firm pragnących  udoskonalić  umiejętności swojego zespołu. Ze względu na moje wykształcenie medyczne, a także długoletnie poznawanie tajników tego zabiegu oraz liczne grono zadowolonych klientów w Krakowie, zaproszono mnie do podzielenia się opinią w wywiadzie na temat skuteczności tej metody w gazecie Dziennik Polski. Z przyjemnością na depilację laserową i inne zabiegi kosmetyczne mogę Państwa zaprosić do swojego gabinetu w Olkuszu.
Depilacja laserowa, ze względu na ryzyko powikłań, zarówno w przypadku nie rozpoznania przeciwwskazań jak i niewłaściwą technikę zabiegu, zaliczana jest do zabiegów wymagających doświadczenia oraz wieloletniej praktyki połączonej z dużymi kompetencjami. Wybierając gabinety kosmetyczne oferujące taką usługę, należy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale również na wprawę i doświadczenie osoby wykonującej ten zabieg. Depilacja laserowa jest zabiegiem niezwykle skutecznym, a wykonana przez kompetentną osobę nie niesie ze sobą ryzyka lecz spodziewane efekty.